Kampania przeciw dopalaczom
#1
Ruszyła kampania edukacyjno - profilaktyczna pt. "Narkotyki i dopalacze zabijają". Policyjni profilaktycy odwiedzili szkoły, gdzie rozmawiali z młodzieżą o szkodliwości narkotyków i dopalaczy oraz o konsekwencjach prawnych, zdrowotnych i społecznych związanych z ich posiadaniem i zażywaniem. Kampania pod hasłem "Szkoda Ciebie na takie patoklimaty" organizowana jest przez MSWiA w ramach "Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka".

Kampania ma na celu zwiększenie świadomości młodych ludzi na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków i nowych narkotyków, tzw. dopalaczy, w tym konsekwencji zarówno zdrowotnych, prawnych, jak i społecznych uzależnienia. Jednym z istotnych elementów tego przedsięwzięcia jest prezentowany spot filmowy nawiązujący treścią do tytułu kampanii oraz jej hasła przewodniego, przestrzega się także przeciw dopalacze sklep 

Istotą działań jest upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy dotyczącej zagrożeń związanych z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości